Kierowca kat. B z orzeczeniem o niepełnosprawności

Profesja

Poznań

2016-12-01

Agencja Zatrudnienia PROFESJA posiada wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia prowadzonego przez MGPiPS (Certyfikat nr 8838). Agencja powstała w odpowiedzi na nieustannie zwiększające się zapotrzebowanie rynku pracy w elastyczne i kompleksowe działania w obszarze polityki personalnej.

Poszukujemy osób zainteresowanych pracą jako:
Kierowca kat. B
Miejsce pracy: Poznań

Oferta pracy skierowana również do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Gdzie będziesz pracował?

Autoryzowany dealer samochodowy działający na wielkopolskim rynku do 25 lat. Jako lider w branży, dostarcza swoim klientom pojazdy najwyższej jakości. Świadczy również kompleksowe usługi obejmujące leasing, ubezpieczenia oraz serwis. Firma w nowatorski sposób podchodzi do trendów panujących na polskim rynku motoryzacyjnym, zdobywając wiele nagród, wyróżnień i certyfikatów.

Zakres obowiązków:

- dostarczanie auta zastępczego do klienta,

- odbiór samochodu do przeglądu serwisowego lub gwarancyjnego,

Wymagania:

- prawo jazdy kat. B,

- dobra znajomość topografii miasta i okolic,

- sumienność i sprawne wykonywanie powierzonych zadań,

- uczciwość i odpowiedzialność,

- mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w renomowanej firmie.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). „