Monter/ Spawacz MAG 135

Pośrednictwo Pracy SOCPOL

Amersfoort

2016-12-01

Agencja Pracy SOCPOL (cert.5499) poszukuje dla holenderskiego pracodawcy kandydatów do pracy w zawodzie:

Monter/ Spawacz MAG 135

Miejsce pracy : Amersfoort

Zadania:

Montaż i spawanie kabin do piaskowania z wykorzystaniem profili i blach w grubościach 1,5 do 2,5 mm

Wymagane:

– umiejętność spawania i ważny certyfikat spawacza 135 dla gr. do 3 mm

– umiejętność spawania 111 (elektroda otulona)

– doświadczenie i znajomość prac ślusarsko – montażowych

– znajomość j. niemieckiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym

– znajomość rysunku technicznego

Pracodawca oferuje:

– umowa o pracę na warunkach holenderskich

– wynagrodzenie : 450 Euro netto / tydzień przy 40 godzinach pracy

– możliwość pracy w nadgodzinach

– pracodawca organizuje i opłaca mieszkanie

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści:

“Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883, z póżn. zm. ) niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji niniejszego jak i następnych procesów rekrutacji.”