Pakowanie,kompletowanie odzieży-WYPŁATA CO TYDZIEŃ-17,50 zł brutto!!!

JAGA Temp Sp. z o.o.

Poznań

2016-12-01

APT Jaga Temp Sp. z o.o. dla swojego Klienta poszukuje osób zainteresowanych podjęciem pracy od zaraz!!!

MAGAZYN LOGISTYCZNY Z ODZIEŻĄ
Miejsce pracy: Komorniki k.Poznania (8 km od pętli Górczyn)

ZAPEWNIAMY BEZPŁATNY DOWÓZ Z PĘTLI GÓRCZYN

Zadania:
-kompletowanie,pakowanie odzieży;
-zdejmowanie zabezpieczeń.

Oferujemy:
-pracę na okres 2 miesięcy (dla najlepszych możliwość dłuższej współpracy z Firmą);
-umowę zlecenia;
-stawkę godz. 16,50 zł brutto + 1 zł brutto premii frekwencyjnej;
-stawkę godz. za pracę w nocy 18 zł brutto + 1 zł brutto premii frekwencyjnej;
-WYNAGRODZENIE WYPŁACANE CO TYDZIEŃ (w każdy piątek);
-pracę od 1 do 15 grudnia na II zmiany po 8 godzin (6-14;14-22); od 16 grudnia do 15 stycznia na II zmiany po 12 godzin (6-18;16-6).

Wymagania:
-dyspozycyjność do pracy w każdy weekend (w zamian możliwość wzięcia 2 dni wolnych między poniedziałkiem a piątkiem).

Wyślij nam swoje CV, zadzwoń - 602 583 108 lub przyjdź na spotkanie w Poznaniu w środę 30 listopada do hotelu MTJ w Poznaniu przy ul. Góreckiej 108 i dopełnij formalności na miejscu!!!