MONTER INSTALACJI TRYSKACZOWYCH

Business Bridge Group Sp.z o.o.

Niemcy

2016-12-01

Agencja rekrutacyjna Business Bridge Group Sp. z o.o. od wielu lat rekrutuje specjalistów i menedżerów do pracy zarówno w kraju jak i za granicą.

Obecnie poszukujemy dla naszego klienta – renomowanej, wielokrotnie nagradzanej i jednej z największych niemieckich firm działającej w branży usług instalacji sanitarnych   – osoby do pracy, na stanowisku:

Miejsce pracy:  całe Niemcy

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku pracy:

  • montaż instalacji tryskaczowych,
  • instalacja rurociągów i sieci przewodów w starym i nowym budownictwie,
  • prace montażowe na wysokości,
  • gwintowanie,
  • montaż pomostów roboczych,
  • praca zarówno na dużych placach budowy, w obiektach przemysłowych, użytku publicznego, marketach, etc.
  • wykonywanie zadań w zespołach kilkuosobowych.

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • masz wykształcenie zawodowe w kierunku instalatora urządzeń grzewczych i sanitarnych, ślusarza rur lub podobne,
  • posiadasz doświadczenie w zakresie montażu tryskaczówki (wymagane),
  • cechujesz się umiejętnością do pracy w zespole oraz zaangażowaniem,
  • posiadasz „czynne” prawo jazdy kategorii „B”,
  • mile widziana znajomość j. niemieckiego na poziomie komunikatywnym.

Osobie zatrudnionej oferujemy:

  • stabilne, przyszłościowe i bardzo atrakcyjne warunki pracy w oparciu o niemiecką, bezterminową umowę zatrudnienia,
  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia, wykształcenia, umiejętności
  • dodatek wakacyjny i świąteczny,
  • firmowa odzież robocza, narzędzia,
  • pewne miejsce i przyjemne środowisko pracy w uznanej na rynku firmie.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przysłanie CV w języku polskim i niemieckim z dopiskiem MIT/Niemcy, w razie jakichkolwiek pytań zadzwoń, udzielimy wszelkich informacji (71) 788 05 88.

Posiadamy certyfikaty Ministra Gospodarki i Pracy nr 5355.

Wstępną selekcję kandydatów przeprowadzamy na podstawie przysłanych do nas cv. Kontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami, udzielamy bardziej szczegółowych informacji dot. stanowiska pracy, a także informujemy o dalszym procesie rekrutacji.

Prosimy o podanie w tytule wiadomości nazwy stanowiska oraz dopisanie w treści cv klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji(zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.". Aplikacje bez tego zapisu nie będą rozpatrywane.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102779 ofert pracy. Sprawdź!