Magazynier-operator wózka widłowego

Impel Job Service

Gądki

2016-12-01

Sanpro Interim - Agencja Zatrudnienia (nr wpisu do KRAZ 13589) - dla swojego Klienta poszukuje magazynierów - operatorów wózka widłowego

Miejsce pracy: Poznań (Franowo)

Wykonywane zadania:
-zaopatrzenie linii rozlewniczych w opakowania i materiały pomocnicze (kapsle, etykiety, itd.) oraz odbiór produktu gotowego;
-załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych;
-wydawanie i przyjmowanie opakowań zgodnie z przyjętymi zasadami;
-dbałość o powierzony sprzęt (wózek, skaner, radiostacja);
-inne prace pomocnicze.

Oczekiwania:
- uprawnienia do obsługi wózków widłowych;
- mile widziane doświadczenie w pracy z obsługą wózka widłowego (szczególnie z obsługą wózka dwupaletowego);
- mile widziane posiadanie książeczki sanepidu bądź gotowość do jej wyrobienia;
- gotowość do pracy w systemie zmianowym (4 brygady);

Oferujemy:
- umowa na czas określony – okres sezonu (ok. 9 miesięcy) z możliwością stałego zatrudnienia po sezonie;
- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + większe niż ustawowe dodatki za II i III zmianę);
- deputat piwny (zgrzewka piwa na miesiąc);
- bezpłatny dostęp do pubu pracowniczego;

Osoby zainteresowane bardzo prosimy o wysłanie CV za pośrednictwem portalu bądź kontakt telefoniczny 510012145

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.