Export Manager - rynek Niemcy

Business Bridge Group Sp.z o.o.

Niemcy

2016-12-01

Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania i zatrudniania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy dla naszego klienta – wiodącego producenta i dystrybutora produktów wykończenia oraz dekoracji wnętrz – kandydata na stanowisko:

Export Manager - rynek Niemcy.

Miejsce pracy: Środa Wielkopolska

Zadania na stanowisku pracy:
· umacnianie współpracy z dotychczasowymi klientami oraz pozyskiwanie nowych
odbiorców (artykuły budowlne/wykończenia wnętrz),
· budowanie rynku poza granicami Polski w zakresie sprzedaży produktów Firmy,
· prowadzenie negocjacji handlowych z klientami strategicznymi,
· realizacja planów sprzedażowych,
· inicjowanie nowych kontraktów sprzedażowych,
· budowanie i zarządzanie relacjami z klientami w celu maksymalizacji sprzedaży,
· budowanie pozycji marki na rynkach zagranicznych.

To stanowisko jest dla Ciebie, jeśli:
· znasz biegle język niemiecki – poziom min. C1,
· posiadasz wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne (handel zagraniczny,
sprzedaż i marketing, stosunki międzynarodowe, logistyka),
· masz min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w obszarze sprzedaży eksportowej,
· posiadasz czynne prawo jazdy kat. B,
· znasz MS Office, w tym szczególnie Excel.

Wymagania dodatkowe:
· predyspozycje zawodowe rozumiane jako: wytrwałość i konsekwencja w dążeniu
do osiągnięcia wyznaczonych celów oraz zaangażowanie w ich realizację,
· komunikatywność i dobra organizacja pracy własnej, rzetelność,
odpowiedzialność, kreatywność, wysoka kultura osobista, entuzjazm.

Oferujemy Ci:

· stabilną pracę w firmie polskiej w trakcie ekspansji globalnej,
· zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę a także potrzebne narzędzia pracy, umożliwiające realizację powierzonych zadań – w tym samochód służbowy,
· atrakcyjne wynagrodzenie, stosowne do osiąganych rezultatów pracy,
· możliwość wszechstronnego rozwoju zawodowego, indywidualne programy szkoleń, a także uczestnictwo w innowacyjnych, międzynarodowych projektach.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przysłanie CV
z dopiskiem EXP.MAN./ NIEMCY/ŚRODA WIELK.

Posiadamy certyfikaty Ministra Gospodarki i Pracy nr 5355.

Wstępną selekcję kandydatów przeprowadzamy na podstawie przysłanych do nas cv. Kontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami, udzielamy bardziej szczegółowych informacji dot. stanowiska pracy, a także informujemy o dalszym procesie rekrutacji.

Prosimy o podanie w tytule wiadomości nazwy stanowiska oraz dopisanie w treści cv klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji(zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.". Aplikacje bez tego zapisu nie będą rozpatrywane.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102333 ofert pracy. Sprawdź!