Operator wtryskarki

BIZNES PARTNER SP. Z O.O.

Rąbień

2016-12-01

Agencja Pracy Tymczasowej BIZNES PARTNER SP. Z O.O. wpis do ewidencji agencji zatrudnienia nr. 491 zatrudni na stanowisko:

Miejsce pracy: RĄBIEŃ – okolice Aleksandrowa Łódzkiego

Obowiązki:

- obsługa wtryskarek

- odbiór detali

- kontrola i nadzór nad wytwarzanymi produktami

- weryfikowanie jakości produktu

Wymagania:

- precyzyjność

- zdolności manualne

- dokładność w wykonywanych zadaniach

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

- umowę o pracę

- pracę od poniedziałku do piątku + 2 soboty w miesiącu

- możliwość przejęcia przez Klienta po okresie 3 miesięcy

- stawkę godzinową + premie
- zdobycie nowego doświadczenia

CV prosimy przesyłać przez serwis z dopiskiem:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102279 ofert pracy. Sprawdź!