Lider Projektów

Winkelmann Sp. z o.o.

Legnica

2016-12-01

Winkelmann Sp. z o o. jest częścią niemieckiej Winkelmann Group, składającej się z kilkunastu niezależnych jednostek biznesowych, zatrudniających 3000 pracowników na całym świecie. To dynamicznie rozwijającą się firma działająca w branży motoryzacyjnej i grzewczej, największe przedsiębiorstwo produkcyjne w Legnicy.

Sektor automotive Winkelmann Sp. z o. o. od 2005 roku zajmuje się produkcją części samochodowych dla prestiżowych światowych marek. W związku z intensywnym rozwojem i nowymi inwestycjami w tej branży poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Legnica

Jaki zakres obowiązków i odpowiedzialności proponujemy?

  • Wsparcie Kierownika Projektu w zarządzaniu projektami zgodnie z obowiązującymi normami,
  • Zarządzanie komunikacją wewnątrz zespołu projektowego,
  • Nadzór nad terminową realizacją zadań ujętych w harmonogramie,
  • Przygotowywanie sprawozdań z wykonywanej pracy,
  • Wsparcie w wprowadzeniu zmian związanych z procesem produkcyjnym (Change Management),
  • Wsparcie Kierownika Projektu w walidacji, w wprowadzaniu procesu produkcyjnego w zakładzie (oprzyrządowanie, maszyny, layout, itp.),
  • Koordynowanie działań związanych z próbami technicznymi na produkcji (Run at Rate),
  • Nadzorowanie i raportowanie wskaźników projektowych – KPI.

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • wykształcenie wyższe techniczne (budowa maszyn lub pokrewne – mile widziane) lub zarządzanie,
  • min. roczne doświadczenie w pracy w przemyśle motoryzacyjnym,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie) – język niemiecki będzie dodatkowym atutem,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (MS Project, Excel, Word, Power Point),
  • praktyczna znajomość metod narzędzi jakościowych (FMEA, APQP), GD&T,
  • mile widziana znajomość rysunku technicznego,
  • mile widziana znajomość programów CATIA , AUTOCAD,
  • mile widziana znajomość zakresu wymagań ISO/TS 16949 , SPC,PPAP,VDA 6.3,
  • prawo jazy kat. B,
  • duże zdolności organizacyjne oraz zdolność planowania,
  • umiejętność pracy w grupie,
  • komunikatywność, asertywność, orientacja na wyniki.

W zamian oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie i atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • perspektywy rozwoju i realizacji ambicji zawodowych,
  • ciągły kontakt z nowoczesnymi technologiami,
  • skuteczne szkolenia wdrożeniowe i doszkalające kompetencje stanowiskowe,
  • możliwość używania języków obcych – dofinansowanie do nauki,
  • możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym,
  • świadczenia z ZFŚS,
  • dofinansowaną stołówkę posiłkową,
  • imprezy integracyjne,
  • roczne rozmowy pracownicze.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z nazwą stanowiska w tytule wraz z zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres:

e-mail: APLIKUJ

Dział Personalny
WINKELMANN Sp. z o. o.
ul. Jaworzyńska 277
59-220 Legnica

Zainteresowanych informujemy, że nadesłanych ofert nie zwracamy.
Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102279 ofert pracy. Sprawdź!