Kasjer/ka- market wielobranżowy

Full Job

Gliwice

2016-12-01

Agencja Pracy Full Job (nr certyfikatu 9149, 13234) poszukuje dla swojego Klienta osób chętnych do podjęcia zatrudnienia jako Kasjer/ka w jednym z gliwickich marketów.

Oferujemy:

- szkolenie kasjerskie

- elastyczny grafik

- stawkę godzinową

- umowę zlecenie z ubezpieczeniem i składkami ZUS

- zdobycie doświadczenia w obsłudze klienta

Wymagania:

- książeczka do celów sanitarno- epidemiologicznych

- dyspozycyjność co najmniej kilka razy w tygodniu

- komunikatywność

- wysoka kultura osobista

Zadania:

- obsługa kasy fisklanej i terminali płatniczych

- bezpośrednia obsługa klienta

- dbanie o ekspozycję towaru

Kandydatów prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) poprzez gowork.pl, wraz z klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm."
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102835 ofert pracy. Sprawdź!