Zastępca kierownika marketu

Merkury Markert

Nowy Sącz

2016-12-01

Firma Merkury powstała w 1991 roku i od początku działalności zajmuje się dystrybucją materiałów budowlanych oraz artykułów wyposażenia wnętrz. Merkury Market posiada 56 obiektów handlowych zlokalizowanych na terenie Polski, Słowacji oraz Czech. Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Zastępca Kierownika Marketu

Zakres obowiązków:
*koordynowanie działalności oddziału firmy,
*dbałość o wysoki poziom obsługi Klienta oraz dobre wyniki sprzedaży,
*kierowanie pracą zespołu pracowników.

Od kandydatów oczekujemy:
*doświadczenia w obszarze handlu lub obsłudze Klienta,
*dobrej organizacji czasu pracy,
*umiejętności kierowania zespołem pracowników,
*mobilności, gotowości do podjęcia pracy w delegacjach (firma zabezpiecza mieszkanie służbowe).

Oferujemy:
*odpowiedzialną pracę w dynamicznym zespole,
*możliwość rozwoju zawodowego,
*interesujące wyzwania zawodowe.

Zainteresowane pracą osoby prosimy o przesłanie CV na adres: APLIKUJ lub  kontakt telefoniczny z Działem Rekrutacji 695150889
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102279 ofert pracy. Sprawdź!