Doradca Techniczny

LOBO HR

Szczecin

2016-12-01

Lobo HR - międzynarodowa agencja doradztwa personalnego, której celem jest wyróżniać się dbałością o doskonałą obsługę Klientów oraz dostarczanie usług najwyższej jakości, z wykorzystywaniem nowoczesnych i precyzyjnych rozwiązań w procesie realizacji projektów HR. Wspieramy przedsiębiorstwa w różnorodnych projektach związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi. Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się sprzedażą armatury łazienkowej z siedzibą w Koszalinie, poszukujemy osoby na stanowisko DORADCY TECHNICZNEGO.

Główne obowiązki:

- Wykonywanie rysunków technicznych

- Przeprowadzanie szkoleń

- Doradztwo zewnętrzne z zakresu inżynierii sanitarnej i budowlanej

- Utrzymywanie kontaktów z inwestorami, projektantami i architektami

- Zarządzanie budżetem

- Realizacja sprzedaży inwestycyjnej

Wymagania:

- Znajomość programu CAD

- Prawo jazdy Kat. B

- Wykształcenie min. Średnie budowlane

- Znajomość rynku inwestycyjnego

- Umiejętność czytania projektów budowlanych

- Mile widziane uprawnienia budowlane oraz znajomość języka angielskiego

Firma oferuje:

- Umowę o pracę

- Kartę multisport

- Prywatną opiekę medyczną

- Ciekawą, pełną wyzwań pracę

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań (samochód, laptop, telefon komórkowy)

- Pracę na terenie Koszalina

Zainteresowane osoby proszę o przesyłanie swoich CV na adres email

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102779 ofert pracy. Sprawdź!