Kierowca Międzynarodowy (C+E) - Anglia - Holandia

KADRY SERWIS Sp. z o.o.

Łozienica

2016-12-01

Jako Kadry Serwis działamy na rynku Pomorza Zachodniego świadcząc na najwyższym poziomie usługi dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie wynajmu pracowników tymczasowych, rekrutacji i selekcji pracowników oraz doradztwa personalnego.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy transportowej poszukujemy Kandydatów/Kandydatek do pracy na stanowisko:

Kierowca Międzynarodowy C+E

Nr referencyjny: KMC/11/2015
Miejsce pracy: Szczecin

Obowiązki:
- Transport towarów na trasie Anglia - Holandia.

Wymagania:
- Prawo Jazdy kat. C+E,
- Karta kierowcy,
- Odpowiedzialność,
- Motywacja do pracy.

Oferujemy:
- Stałe zatrudnienie,
- Atrakcyjne wynagrodzenie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji CV na adres:
APLIKUJ, w tytule wpisując numer referencyjny: KMC/11/2015.

W razie pytań proszę dzwonić na nr tel.: 531 641 084, 91 852 50 51.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli:
„Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych przesyłanych w aplikacjach, jest firma Kadry Serwis Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie przy ulicy Teofila Firlika 29. Dane osobowe są przetwarzane, archiwizowane oraz wykorzystywane w późniejszych w procesach rekrutacyjnych oraz w celu wykonywanie prac prowadzonych wyłącznie przez w/w firmę. Przesłane dane osobowe mogą zostać udostępnione podmiotom upoważnionym oraz współpracującym (potencjalnym pracodawcom).”

Nie jest to oferta pracy tymczasowej.

11779 – numer wpisu do rejestru Agencji Zatrudnienia.