Stolarz/ Montażysta mebli

Argo Card Sp. o.o.

Gdańsk

2016-12-01

Obecnie poszukujemy do naszego zakładu produkcyjnego w Gdańsku doświadczonej osoby na stanowisko:

Twoje kluczowe zadania:

  • przygotowanie materiałów do produkcji
  • składanie konstrukcji mebli
  • klejenie
  • szlifowanie
  • frezowanie
  • cięcie elementów
  • prace monterskie

Wymagane kwalifikacje i kompetencje:

  • minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku (stolarz, technolog drewna, tokarz, technolog maszynoznawstwa)
  • bardzo dobra, praktyczna znajomość maszyn i narzędzi takich jak: pilarka formatowa, frezarka ręczna, szlifierka oscylacyjna
  • zdolności manualne i zmysł estetyczny
  • dbałość o szczegóły i wysoką jakość wykonywanej pracy
  • samodzielność, punktualność i sumienność w wykonywaniu obowiązków
  • mile widziane prawo jazdy kat. B

 Oferujemy:

  • współpracę ze stabilną firmą
  • pracę w oparciu o umowę cywilno - prawną
  • szanse na otrzymanie oferty pracy stałej po 3 miesiącach
  • atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od wyników
  • możliwość uczestniczenia w realizacji ciekawych projektów
  • przyjazną atmosferę pracy
  • niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w procesie rekrutacji prosimy o wysyłanie aplikacji zawierających CV na adres e-mail: APLIKUJ, z dopiskiem w tytule e-maila ‘Stolarz”

Prosimy zamieścić w CV poniższą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r.o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust nr 133 poz. 883".

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99476 ofert pracy. Sprawdź!