Prace pomocnicze w markecie/ Kalisz

Outworking

Kalisz

2016-12-01

Jesteśmy firmą świadczącą usługi w zakresie outsourcingu i leasingu pracowniczego, rekrutacji, doradztwa personalnego oraz pracy tymczasowej. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Prace pomocnicze na terenie marketu
miejsce pracy: Kalisz

Obowiązki:
- prace pomocnicze na terenie hali marketu

Wymagania:
- aktualna książeczka sanepidu
- dyspozycyjność,
- chęć do pracy,
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferta:
- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
- atrakcyjna stawka godzinowa
- elastyczne grafiki pracy,

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie aplikacji na email

Kontakt osobisty: Outworking, ul. Polna 20, II piętro pok: 208 (czynne: 10.00 - 15.00)

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Oferta pracy tymczasowej

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98260 ofert pracy. Sprawdź!