PLAUZOWANIE CHRYZANTEM - od zaraz, Naaldwijk

GSU INTER-WORK

okolice Naaldwijk

2016-12-01

Agencja GSU INTER-WORK (cert.nr. 10947)
poszukuje dla jednego ze swoich klientów, osób chętnych do pracy.

Plauzowanie chryzantem

Miejsce pracy: (Holandia)

Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

OPIS STANOWISKA:

Praca w szklarni przy kwiatach (chryzantemy) polegająca na obrywaniu zbędnych kwiatów i pozostawianiu głównego pąka. Praca wykonywana w zespołach.

WYMAGANIA:

- dyspozycyjność do pracy „od zaraz” – warunek konieczny
- gotowość do nawiązania współpracy na okres min. pół roku – warunek konieczny

- gotowość do podjęcia pracy w okresie świątecznym
- mile widziane prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

- legalną pracę u sprawdzonego pracodawcy
- atrakcyjne warunki wynagrodzenia
- zakwaterowanie (odpłatne 82,50 EUR tygodniowo), ubezpieczenie (odpłatne 23,03 EUR tygodniowo)

Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do aplikowania za pomocą przycisku „Aplikuj na tę ofertę” lub przesłanie CV w wersji polsko i angielsko (niemiecko) języcznej przez formularz zgłoszeniowy:

Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego: (+48 790 368 373) mailowego (APLIKUJ) lub do zadawania pytań na czacie znajdującym się na naszej stronie www (www.gsuinter-work.pl).

ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO DO KONTAKTU Z WYBRANYMI KANDYDATAMI.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98296 ofert pracy. Sprawdź!