Managera Zespołu Sprzedażowego

Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Teresa Stefańska

Kielce

2016-12-01

MetLife to jedna z największych światowych korporacji finansowo - ubezpieczeniowych. Działamy na świecie od 145 lat. Obsługujemy Klientów w blisko 50 krajach. W Polsce jesteśmy obecni od 1990 roku. Wcześniej działaliśmy pod nazwą Amplico Life.

Aktualnie do naszego biura w Kielcach poszukujemy zmotywowane osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kielce

Oferujemy:

- pracę w międzynarodowej, stabilnej firmie o wieloletnim doświadczeniu na rynku finansowo - ubezpieczeniowym,

- wynagrodzenie finansowe w oparciu o część stałą, benefity oraz prowizje,

- liczne szkolenia dla Managerów,

- wsparcie Dyrektora Agencji podczas pierwszych miesięcy pracy,

- przejrzystą ścieżkę kariery zawodowej,

- miłą i koleżeńską atmosferę w pracy.

Wymagania:

- min. roczne doświadczenie w sprzedaży, mile widziana branża finansowa,

- wyższe wykształcenie,

- budowanie swojego zespołu Specjalistów,

- nastawienie na własny rozwój i osiąganie celów,

- mile widziane doświadczenie w rekrutacji.

Obowiązki:

- aktywna rekrutacja nowych osób do zespołu,

- szkolenie i motywowanie swojego zespołu Specjalistów,

- osiąganie celów sprzedażowych.

Jeśli chcesz się rozwijać i piąć po szczeblach swojej kariery zaaplikuj na adres: APLIKUJ Proszę o wpisanie nazwy stanowiska w treści wiadomości.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”