Dyrektor Sprzedaży

UBP Consulting Sp. z o.o.

Warszawa

2016-12-01

Naszym Klientem jest międzynarodowy dostawca usług outsourcingowych.

Lokalizacja: Województwo Mazowieckie

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie nowych klientów w zakresie usług typu inbound
  • Realizacja celów sprzedażowych firmy związanych z nową sprzedażą
  • Zarządzanie portfelem pozyskanych klientów
  • Rozwój sprzedaży u aktualnych klientów, analiza potrzeb, ofertowanie dedykowanych rozwiązań
  • Negocjowanie warunków współpracy z nowymi klientami
  • Dbałość o rentowność nadzorowanych kontraktów handlowych, renegocjacje nierentownych umów
  • Budowanie pozytywnych relacji z klientami, znajomośćich branży oraz strategii działania
  • Wskazywanie oraz tworzenie nowych możliwości rozwojowych dla firmy
  • Kreowanie i wdrażanie nowych produktów i usług
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu realizacji strategii
  • Analiza i monitorowanie ofert oraz działań konkurencji
  • Udział w konferencjach branżowych i szkoleniach

Wymagania:

  • Min. 4 letnie doświadczenie w sprzedaży usług Contact Center lub zarządzania pracą zespołu obsługi klienta poparte sukcesami w pozyskiwaniu nowych klientów oraz wysokim poziomem obsługi
  • Doświadczenie w negocjowaniu umów
  • Dojrzałość biznesowa, duża samodzielność, konsekwencja i dyscyplina w działaniu
  • Wysoka motywacja do pracy
  • Umiejętność efektywnej pracy w zespole
  • Inicjatywa i proaktywne działanie
  • Komunikatywność, elastyczność, otwartość
  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (C1)

Nasz Klient oferuje:

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • system premiowy uzależniony od osiaganych celów sprzedażowych
  • samochód służbowy
  • pakiet opieki medyczne

Możesz złożyć cv również bezpośrednio na naszej stronie: http://www.ubpconsulting.pl/cp/j/7506/a/4/dyrektor-sprzedazy