Specjalista ds. zakupów

Odlewnia Kutno Sp. z o.o.

Kutno

2016-12-01

LUMA Group jest grupą spółek obejmującą swoim działaniem różne segmenty rynku takie jak: produkcja żelazostopów, odlewnictwo, obrót energią, nowoczesne technologie, nieruchomości, ubezpieczenia oraz branża hotelarska.

Odlewnia Kutno Sp. z o.o., należąca do grupy LUMA Investment S.A., jest rozwijającym się producentem odlewów z żeliwa szarego i sferoidalnego. Oferuje swoje wyroby dla odbiorców z różnych gałęzi przemysłu w Polsce oraz w wielu krajach w Europie.

W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW

nr ref: SZ/47/OK

miejsce pracy: Kutno

Zakres obowiązków:

  • Realizacja procesu zakupów, zapewnienie ciągłości produkcji
  • Udział w tworzeniu strategii zakupowych
  • Współpraca z dostawcami
  • Negocjacje handlowe
  • Obsługa modułu magazynowego w systemie ERP
  • Raportowanie i prowadzenia analiz z zakresu zakupów

Wymagania:

  • Minimum średnie wykształcenie
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość zasad gospodarki materiałowej
  • Praca w systemie ERP, znajomość systemu SIMPLE będzie dużym atutem
  • Zapał do pracy, umiejętność dobrej organizacji pracy
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Doświadczenie techniczne mile widziane

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość rozwoju
  • pozytywną atmosferę w pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV:

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99536 ofert pracy. Sprawdź!