Lakiernik samochodowy (Belgia)

Maintec

Hasselt

2016-12-01

Dla naszego klienta, znanej belgijskiej firmy posiadającej profesjonalny salon samochodowy, poszukujemy pracowników do pracy na stanowisku:

Obowiązki:

  • przygotowywanie aut do malowania: szpachlowanie, szlifowanie, polerowanie etc.
  • mieszanie farb, wybieranie odpowiednich kolorów i odcieni
  • malowanie wodną farbą
  • nakładanie pierwszej i głównej warstwy lakieru

Wymagania:

  • min. 3 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • umiejętność dobierania odpowiednich kolorów farb
  • doświadczenie w pracy z wodnymi farbami

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie: 14-15€ brutto/h
  • zwrot kosztów dojazdu do Belgii do kwoty 125€
  • legalną pracę na belgijskich warunkach
  • zakwaterowanie płatne 65€ /tygodniowo
  • pracę na dłuższy okres czasu w renomowanym salonie samochodowym

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV, referencji oraz wszelkich dokumentów potwierdzających posiadane doświadczenie i uprawnienia na adres e-mail: APLIKUJ

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmy z Grupy Humares. Przesłanie aplikacji jest równoznaczne z udzieleniem zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).

Certyfikat KRAZ nr 275

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100921 ofert pracy. Sprawdź!