Mechanik samochodów osobowych, Belgia

Maintec

Hasselt

2016-12-01

Dla naszego klienta, znanej belgijskiej firmy motoryzacyjnej, poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Obowiązki:

  • Generalne naprawy i konserwacje: wymiany hamulców, filtrów olejowych, oleju
  • Naprawa: silników, systemów mechanicznych i elektrycznych, układów hydraulicznych
    i pneumatycznych, podnośników szyb, alternatorów, przewodów
  • Znajomość schematów elektrycznych i rysunku technicznego
  • Regulacja systemów sterowania
  • Wykonywanie diagnozy elektryczno-technicznej w pojazdach
  • Instalacja i naprawa obwodów elektrycznych

Wymagania:

  • Min. 3-lata doświadczenia w naprawie samochodów osobowych pod względem elektrycznym i mechanicznym
  • Umiejętność obsługiwania programów diagnostycznych aut, rozpoznawania i naprawiania wykrytych błędów
  • Umiejętność wymiany uszkodzonych części auta
  • Komunikatywna znajomości j. angielskiego, niemieckiego lub francuskiego (warunek konieczny!)

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie na belgijskich warunkach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zwrot kosztów przejazdu do Belgii (do kwoty 125€)
  • Zakwaterowanie (65€/tydz)

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV, referencji oraz wszelkich dokumentów potwierdzających posiadane doświadczenie i uprawnienia na adres e-mail: APLIKUJ

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmy z Grupy Humares. Przesłanie aplikacji jest równoznaczne z udzieleniem zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).

Certyfikat KRAZ nr 275

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100410 ofert pracy. Sprawdź!