Inżynier produktu

Eko-okna S.A.

Kornice

2016-12-01

Jesteśmy jednym z największych i najprężniej rozwijających się producentów stolarki z PVC i Aluminium oraz drewna w Polsce i Europie.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:

- Opracowywanie i wdrażanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych i materiałowych, produktów z branży stolarki otworowej, wzmacniających rynkową pozycję firmy,
- Koordynacja realizowanych projektów rozwoju produktowego przy współpracy z innymi działami firmy tj. marketing, sprzedaż, technologia, zakupy,
- Koordynacja prac konstruktorów w dziale R&D,
- Wykonywanie kalkulacji cenowej nowych produktów,
- Wyszukiwanie nowych oraz współpraca z aktualnymi dostawcami,
- Wdrażanie rozwiązań dedykowanych dla konkretnych potrzeb klientów,
- Prowadzenie działań związanych z udoskonalaniem już istniejących produktów i optymalizacją kosztów.

Oczekiwania:

- Wyższe wykształcenie techniczne,
- Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie o profilu produkcyjnym,
- Praktyczna znajomość programu Auto CAD (2D), mile widziane doświadczenie w projektowaniu 3D,
- Dobra znajomość pakietu MS Office,
- Znajomość języka angielskiego,
- Umiejętność pracy zarówno indywidualnej jak i zespołowej,
- Umiejętność dobrej organizacji czasu pracy oraz zorientowanie na klienta,
- Doświadczenie w branży stolarki okiennej mile widziane.

Oferujemy:

- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej w czołówce największych producentów w Polsce,
- Stabilne zatrudnienie,
- Pracę w młodym i kreatywnym zespole profesjonalistów,
- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego,
- Karta multisport, prywatna opieka medyczna.

Aplikacje w formie elektronicznej (CV) prosimy przesyłać na adres

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102905 ofert pracy. Sprawdź!