Programista SPS

MOTORTECH POLSKA SP. Z O.O.

Charzyno

2016-12-01

Zakres zadań:

  • Programowanie systemów sterowania
  • Projektowanie i sporządzanie rozwiązań specyficznych dot. automatyzacji dla całościowych wyrobów i modułów.
  • Współpraca wewnątrz różnych projektów z kierownictwem projektu, z działem sprzedaży, konstrukcji i montażu.
  • Zaangażowanie w kraju i zagranicą.

Oczekiwania :

  • Ukończone studia na kierunku elektrotechniki, informatyki, inżynierii automatyki lub porównywalne
  • Doświadczenie w programowaniu sterowania najlepiej S3 CoDeSys, pożądane
  • Znajomości dot. programowania magistral oraz osieciowanie
  • Bardzo duże doświadczenie użytkownika w programach MS Office
  • Doświadczenie w obszarze Serwisu pożądane
  • Gotowość do podróżowania w kraju i zagranicą
  • Samodzielna i odpowiedzialna praca
  • Silne zaangażowanie i umiejetności komunikacyjne
  • Dobra znajomość języka angielskiego w piśmie i mowie
  • Prawo jazdy kat. B

 Oferujemy:

  • Umowa o pracę na pełny etat
  • Pracę w międzynarodowym zespole
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102333 ofert pracy. Sprawdź!