Koordynator Projektów

AMEET

Łódź

2016-12-01

Jesteśmy Wydawnictwem książek dla dzieci istniejącym na rynku od 25 lat.

Współpracujemy z wieloma Licencjodawcami, takimi jak Grupa LEGO i The Walt Disney Company.

Obecnie poszukujemy:

KOORDYNATOR PROJEKTÓW

Miejsce pracy: Łódź

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w kierowaniu projektami,
  • umiejętność planowania oraz organizacji pracy swojej i innych,
  • elastyczność i umiejętność wyznaczania priorytetów,
  • umiejętność pracy w wieloprojektowym środowisku,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • swobodne posługiwanie się podstawowymi narzędziami pakietu MS Office,
  • mile widziana znajomość programów graficznych pakietu Adobe Creative Suite.
  • kreatywność,
  • zmysł estetyczny i plastyczny,
  • znajomość zainteresowań i umiejętności dzieci w wieku wczesnoszkolnym,
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego,

OBOWIĄZKI:

  • udział w tworzeniu planów wydawniczych,
  • planowanie i koordynowanie etapów pracy nad projektami książek,
  • ocena projektów książek na każdym z etapów realizacji,
  • współpraca z partnerami zagranicznymi (klienci wewnętrzni i zewnętrzni),
  • współpraca z autorami oraz ilustratorami książek.

OFERUJEMY:

  • możliwość pracy nad projektami rozpoznawalnej marki, w stabilnej, szybko rozwijającej się firmie,
  • przyjazną atmosferę w kreatywnym, międzynarodowym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego za pomocą przycisku APLIKUJ

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29. 08. 97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98989 ofert pracy. Sprawdź!