Grafik

AMEET

Łódź

2016-12-01

Jesteśmy Wydawnictwem książek dla dzieci istniejącym na rynku od 25 lat.

Współpracujemy z wieloma Licencjodawcami, takimi jak Grupa LEGO i The Walt Disney Company.

Obecnie poszukujemy:

    ILUSTRATOR/KOLORYSTA

  Miejsce pracy: Łódź

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w tworzeniu ilustracji z użyciem pakietu Adobe Creative Suite (Illustrator, Photoshop) poparte portfolio,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność tworzenia w różnych stylach graficznych będzie atutem,
  • mile widziana znajomość jęz. angielskiego

OBOWIĄZKI:

  • projektowanie ilustracji do książek dla dzieci w oparciu o powierzone materiały i aktualne trendy

OFERUJEMY:

  • możliwość pracy nad projektami rozpoznawalnej marki, w stabilnej, szybko rozwijającej się firmie,
  • przyjazną atmosferę w kreatywnym, międzynarodowym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

 Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego za pomocą przycisku APLIKUJ

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29. 08. 97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102935 ofert pracy. Sprawdź!