Magister Farmacji - Działdowo

HR Contact Pharma

Działdowo

2016-12-01

HR Contact Pharma to specjalistyczne usługi zatrudnienia dla farmaceutów i pracowników aptek. Naszym celem jest zapewnienie kandydatom najlepszych ofert na farmaceutycznym rynku pracy.

Dla naszego klienta, apteki ogólnodostępnej, zlokalizowanej w Działdowie poszukujemy kandydata/-ki na stanowisko:

Magister Farmacji

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa Pacjentów zgodnie ze standardami apteki.
  • Przygotowywanie leków recepturowych.
  • Monitorowanie terminów ważności i stanów magazynowych.

Wymagania:

  • Chęć niesienia pomocy pacjentom.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Rzetelność i umiejętność pracy w zespole.
  • Wykształcenie wyższe farmaceutyczne oraz prawo wykonywania zawodu.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń.
  • Profesjonalne szkolenia i możliwość dalszego rozwoju.
  • Pracę w doskonałej atmosferze.
  • Pakiet medyczny i sportowy.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.

CAZ: 11828

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99963 ofert pracy. Sprawdź!