Pracownik laboratorium

Zoolek

Łódź

2016-12-01

Zoolek firma z 35 letną tradycja i ugruntowaną pozycją na rynku poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku Laborant

Opis stanowiska:

- wykonywanie prac laboratoryjnych
- obsługa sprzętu analitycznego
- prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej

Wymagania:

- wykształcenie w zakresie chemii analitycznej
- znajomość języka angielskiego
- mile widziane doświadczenie w obsłudze HPLC, ICP-OES, ICP-MS, spektrometru UV-Vis

Oferujemy:

- stabilna pracę na cały etat
- atrakcyjne wynagrodzenie
- stanowisko pozwalające na samodzielność w ramach realizowanych obowiązków
- przyjazną atmosferę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: APLIKUJ

W temacie wiadomości prosimy o podanie nazwy stanowiska oraz nazwiska.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Firmę Zoolek z siedzibą w Łodzi zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102808 ofert pracy. Sprawdź!