Programista PHP

KADRY SERWIS Sp. z o.o.

Szczecin

2016-12-01

Dla naszego Klienta, poszukujemy pracownika na stanowisko:
Nr. ref.: PHP/11/2016
Miejsce: Szczecin Prawobrzeże

Opis stanowiska:
- Projektowanie, tworzenie oraz rozwój serwisów / aplikacji w języku PHP,
- Implementacja i wdrażanie nowych projektów,
- Udział w projektach wdrożeniowych oraz eksploatacyjnych rozwiązań opartych na PHP,
- Projektowanie i wdrażanie rozwiązań informatycznych.

Wymagania:
- Praktyczne doświadczenie w programowaniu w języku PHP,
- Praktyczna znajomość technologii dodatkowych: html/xhtml, JavaScript,
- Wiedza z zakresu projektowania relacyjnych baz danych, znajomość SQL,
- Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
- Umiejętność tworzenia baz danych i ich wykorzystywania.

Oferujemy:
- Pracę jednozmianową,
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- Wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii,
- Dodatkowe benefity.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV na adres: APLIKUJ
Proszę w tytule maila wpisać „PHP/11/2016”.

Kontakt: 531-641-084 lub 575-769-333.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli:
„Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych przesyłanych w aplikacjach, jest firma Kadry Serwis Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie przy ulicy Teofila Firlika 29. Dane osobowe są przetwarzane, archiwizowane oraz wykorzystywane w późniejszych w procesach rekrutacyjnych oraz w celu wykonywanie prac prowadzonych wyłącznie przez w/w firmę. Przesłane dane osobowe mogą zostać udostępnione podmiotom upoważnionym oraz współpracującym (potencjalnym pracodawcom).”

11779 – numer wpisu do rejestru Agencji Zatrudnienia.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102779 ofert pracy. Sprawdź!