Stażysta ds. Analitycznych

Abastra

Łódź

2016-12-01

Interesujesz się branżą IT? Masz umysł analityczny, a statystyka to Twoja pasja?

Zapraszamy do nas !

Aktualnie poszukujemy

Stażysty ds. Analitycznych

Miejsce pracy: Łódź

Co możemy Ci zaoferować?

  • Płatny staż, w trakcie którego zdobędziesz niezbędne doświadczenie na rynku pracy.

  • Pracę nad prawdziwymi problemami,

  • Zgrany zespół, który integruje się przynajmniej raz w miesiącu.

  • Elastyczny czas pracy- chcesz pracować od 8-16? W porządku. A może nie lubisz wcześnie wstawać i wolałbyś przyjść dopiero na 10? Też ok. Nikt nie nakrzyczy na Ciebie jeżeli się spóźnisz 15 min- po prostu zostaniesz trochę dłużej w biurze.
  • Kartę sportową OK System.

  • Współpracę z międzynarodowymi klientami, m.in. z USA, Niemiec, Francji, Japonii, Chin i Indii.

  • Pyszną kawę z naszego ekspresu :)

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie ( mile widziani studenci matematyki),

  • Znajomość statystyki i zagadnień teorii prognozowania,

  • Dobra znajomość pakietu R

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu B2

  • Zdolność analitycznego myślenia,

  • Umiejętność pracy zespołowej.

Mile widziane:

  • Znajomość rozwiązań Big Data.

Twoje zadania:

  • Wykonywanie analiz i obliczeń statystycznych niezbędnych do projektu,

  • Wsparcie działu Web Developerów

Jeżeli uważasz, że podołasz, wyślij do nas swoje CV na adres APLIKUJ.Pamiętaj, żeby w aplikacji zawrzeć klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz po jego zakończeniu na potrzeby kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102906 ofert pracy. Sprawdź!