Kierowca Kat.C - Łozienica

KADRY SERWIS Sp. z o.o.

Łozienica

2016-12-01

Dla naszego Klienta,firmy z siedzibą w Goleniowski Parku Przemysłowym, poszukujemy Kandydata/Kandydatki do pracy na stanowisko:

Stanowisko: Kierowca Kat.C
Nr referencyjny: SKC/11/2016
Miejsce pracy: Łozienica

Obowiązki:
- Transport towaru na terenie zakładu pracy

Wymagania:
- Prawo jazdy kategorii C,
- Wykształcenie min. zawodowe,
- Sumienność i rzetelność.

Oferujemy
- Pracę w dobrze zorganizowanej firmie,
- Praca od poniedziałku do piątku,
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- Atrakcyjny system wynagrodzeń.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adres APLIKUJ
w tytule wiadomości proszę umieścić numer referencyjny SKC/11/2016".

W razie jakichkolwiek pytań proszę dzwonić pod numer 531-641-084, 575-769-333, 91 852 50 51

Informujemy, ze skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych przesyłanych w aplikacjach, jest firma Kadry Serwis Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie przy ulicy Teofila Firlika 29. Dane osobowe są przetwarzane, archiwizowane oraz wykorzystywane w późniejszych w procesach rekrutacyjnych oraz w celu wykonywanie prac prowadzonych wyłącznie przez w/w firmę. Przesłane dane osobowe mogą zostać udostępnione podmiotom upoważnionym oraz współpracującym (potencjalnym pracodawcom).”

Nie jest to oferta pracy tymczasowej.

11779 – numer wpisu do rejestru Agencji Zatrudnienia.