Regionalny Szef Sprzedaży

Business Line Support

Radom

2016-12-01

Business Line Support działając w imieniu naszego Klienta, firmy dystrybucyjnej z branży stolarki otworowej - drzwi i okna, obecnej na rynku od blisko 20 lat, poszukuje kandydatów na stanowisko:

nr ref.: 071116

Miejsce pracy: mobilnie na zasadach home-office

Preferowane miejsce zamieszkania: Radom lub w promieniu do 70 km, Kielce, Puławy, Białobrzegi, Zwoleń

Region działania: Polska centralno-wschodnia - teren województw łódzkie, świętokrzyskie, lubelskie, cześć mazowieckiego na południowe od Warszawy, Mińska Maz. i Siedlec; północna część małopolskiego i północna część podkarpackiego

Zadania:

  • regularne wizyty u kontrahentów i budowanie trwałych relacji

  • oferowanie i sprzedaż produktów firmy na powierzonym terytorium

  • pozyskiwanie nowych klientów w granicach podległego obszaru

  • realizacja założonych planów sprzedażowych

  • monitoring płatności i dbanie o bezpieczeństwo ekonomiczne firmy

  • samodzielne planowanie pracy w terenie przez 4 dni w tygodniu - od wtorku do piątku

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

  • minimum 5 lat doświadczenia w aktywnej obsłudze handlowej klientów - warunek konieczny

  • solidna i praktyczna znajomość technik sprzedaży i pracy handlowca

  • doświadczenie w branży stolarki budowlanej będzie niekwestionowanym atutem

  • wytrwałość, samodyscyplina i zaangażowanie w dążeniu do celu

  • praktyczna umiejętność planowania i zarządzania czasem

  • znajomość topografii podległego terenu

  • prawo jazdy kat. B i pełna mobilność do pracy w terenie

  • gotowość do noclegów poza miejscem zamieszkania w trakcie wykonywania swoich obowiązków

Oferta:

  • stabilne warunki zatrudnienia - umowa u pracę

  • stałe wynagrodzenie plus część prowizyjna bez górnych ograniczeń

  • przez pierwsze 3 miesiące część prowizyjna uśredniona, jako uzupełnienie do części stałej wynagrodzenia

  • samochód służbowy oraz niezbędne narzędzia do pracy

  • pokrycie kosztów noclegów w trakcie wykonywania podróży służbowych

  • wdrożeniowe szkolenie produktowe

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adres  APLIKUJ

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102883 ofert pracy. Sprawdź!