Pracownik biurowy z j. obcym

KADRY SERWIS Sp. z o.o.

Szczecin

2016-12-01

Obecnie poszukujemy kandydatów do firmy z branży ochrony środowiska na stanowisko Handlowca. Szukamy osoby nastawionej na realizację celów, konsekwentnej, przedsiębiorczej i zaangażowanej w wykonywaną pracę.

Stanowisko: Pracownik biurowy z językiem obcym
Nr referencyjny: HJO/11/2016
Miejsce pracy: Szczecin

Obowiązki:
- Planowanie i zarządzanie sprzedażą,
- Doradztwo techniczne w sprzedaży oferowanych produktów.

Wymagania:
- Znajomość języka obcego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację,
- Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziani absolwenci lub studenci ostatnich lat),
- Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:
- Pracę stacjonarną (wyjazdy służbowe 2-3 w roku) w oparciu o umowę o pracę,
- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Możliwość rozwoju zawodowego.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres email: APLIKUJ
W tytule wiadomości proszę wpisać numer referencyjny "HJO/11/2016".

W razie pytań proszę dzwonić pod nr tel. +48 531-641-084, +48 575-769-333, +48(91)852-50-51.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych przesyłanych w aplikacjach, jest firma Kadry Serwis Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie przy ulicy Teofila Firlika 29. Dane osobowe są przetwarzane, archiwizowane oraz wykorzystywane w późniejszych w procesach rekrutacyjnych oraz w celu wykonywanie prac prowadzonych wyłącznie przez w/w firmę. Przesłane dane osobowe mogą zostać udostępnione podmiotom upoważnionym oraz współpracującym (potencjalnym pracodawcom).”

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.
11779 - numer wpisu Agencji

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99548 ofert pracy. Sprawdź!