Pracuj w biurze i w terenie - bez doświadczenia

Ag Marketing

Katowice

2016-12-01

Bez doświadczenia, ale z pomysłem!

Takiej osoby poszukujemy!

Oczywiście doświadczenie, to Twój dodatkowy atut i karta przetargowa, jednak nie skreślamy osób, które dopiero rozpoczynają swoje dorosłe życie!

Jeśli jesteś energiczny, nie lubisz siedzieć w miejscu, Twoja pasją są ludzie - aplikuj!

Do naszego zespołu poszukujemy motywatora pełnego energii!

Twoje zadania:

- realizacja zleconych zadań,
- współpraca z zespołem,
- wykazywanie się kreatywnością,
- współpraca z klientem indywidualny,
- tworzeniu wizerunku znanej marki.

Oferujemy:

- szkolenia wdrażające,
- świetne wynagrodzenie plus bonusy,
- możliwość podróży krajowych i europejskich,
- międzynarodowe środowisko,
- współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku.

Szukamy:

- osób kreatywnych i komunikatywnych,
- mile widziana znajomość języka angielskiego,
- wykształcenie minimum średnie,
- osób zaangażowanych w powierzone zadania.

Jeśli chcesz spróbować czegoś, czego jeszcze nigdy nie robiłeś, to właśnie nadszedł ten czas :)