Ankieter/Promotor FTTH

OTI Sp. z o.o.

Gdynia

2016-12-01

Opis stanowiska:

  • Przeprowadzenie krótkich ankiet dotyczących usługi FTTH  na wyznaczonym  terenie (osiedla mieszkaniowe)

  • Rejestracja pozyskanych  danych na tablecie lub smartphonie

  • Promowanie wśród mieszkańców oferty internetu światłowodowego sieci Orange

  • Sporządzanie raportów dla przełożonego

Nasze oczekiwania:

  • Ukończone  m.in. 18 lat

  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Terminowość i rzetelność w wykonywaniu zadań

  • Dynamizm i elastyczność w działaniu

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Nasza oferta:

  • Zatrudnienie na okres 1 miesiąca (1.12. – 31.12.2016)

  • Umowa zlecenie - min. 200 ankiet

  • Wynagrodzenie - 10 zł netto za każdą wypełnioną ankietę

  • Elastyczny czas pracy -  grafik do uzgodnienia

  • Narzędzia pracy: tablet lub smartphone

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w branży telekomunikacyjnej

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100410 ofert pracy. Sprawdź!