Specjalista ds. Importu/Eksportu

Experum HR

Legnica

2016-12-01

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od ponad 20 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

Dla naszego Klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Legnica

nr ref.: 8456/SIE

Wymagania:

  • doświadczenie pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego na bardzo dobrym poziomie
  • dobra znajomość obsługi komputera
  • umiejętności negocjacyjne
  • sumienność

Obowiązki:

  • analizowanie opłacalności zakupu konkretnych pozycji
  • zapewnianie ciągłości dostaw poprzez analizę stanów magazynowych i składanie zamówień
  • utrzymywanie relacji z dotychczasowymi kontrahentami
  • selekcja towarów i ich dostawców oraz wprowadzanie ich do oferty firmy
  • negocjowanie warunków zakupu towarów oraz stawek przewozowych
  • współpraca z agencjami celnymi w zakresie wprowadzania do obrotu towarów
  • współpraca z innymi działami oraz zarządem

Nasz Klient oferuje:

  • pracę w dynamicznym i stale rozwijającym się środowisku
  • wsparcie merytoryczne
  • zatrudnienie w oparciu o umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie (system prowizyjny)

Prosimy o przesłanie aplikacji (CV i listu motywacyjnego) wraz z podaniem numeru referencyjnego w temacie wiadomości na adres e-mail: APLIKUJ

W swojej aplikacji proszę umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)". Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy pełną poufność zgłoszeń.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99963 ofert pracy. Sprawdź!