SPECJALISTA DS. WINDYKACJI

Litex Promo

Ostrów Wielkopolski

2016-12-01

Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski
Region: wielkopolskie

Zakres obowiązków:

  • § Kompleksowa obsługa ubezpieczenia należności handlowych,
  • § Monitorowanie spływu należności,
  • § Prowadzenie windykacji polubownej

Nasze oczekiwania:

  • § wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym lub prawnym, ewentualnie w trakcie studiów na tych kierunkach,
  • § bardzo dobra znajomość MS EXCEL i WORD
  • § bardzo dobra organizacja pracy,
  • § asertywność,
  • § umiejętność analizy danych,
  • § umiejętności syntezy wniosków,
  • § samodzielność,
  • § mile widziana znajomość języka angielskiego,

Oferujemy:

  • § ciekawą pracę w miłym zespole, w dynamicznie rozwijającej się grupie kapitałowe notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych,
  • § konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i umiejętności,
  • § duże możliwości rozwoju zawodowego,

CV oraz list motywacyjny proszę przesłać na: APLIKUJ. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926 ze zm."