Sortowanie przesyłek - Sosnowiec

Liliana

Sosnowiec

2016-12-01

GRUPA AKCJA JOB LIBRA EUROPE - Agencja Pracy Tymczasowej - NR CERTYFIKATU 9778
dla swojego Klienta poszukuje osób do sortowania przesyłek.

SORTOWANIE PRZESYŁEK- Sosnowiec

Zadania:
• Sortowanie przesyłek
• Czynności magazynowe
• Drobne czynności porządkowe

Wymagania:
• Dyspozycyjność
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• Rzetelność, sumienność, odpowiedzialność
• Wysoka motywacja

Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
• Stawkę 11,50zł brutto za godzinę
• Wykonywanie czynności w godzinach od15:00 do 23:00 i od 00:00 do 9:30
• Możliwość nawiązania dłuższej współpracy z agencją pracy tymczasowej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupę Akcja Job zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).