Serwisant maszyn budowlanych (mechanik maszyn)

Dźwigi i Podnośniki

Warszawa

2017-03-09

Firma Dźwigi i podnośniki zatrudni serwisanta maszyn budowlanych. Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należała diagnostyka i naprawa cieżkich maszyn budowlanych należących wyłącznie do własnej floty.

Zadania:

  • Konserwacja i naprawa maszyn budowlanych np. ładowarki teleskopowe, podnośniki koszowe, dźwigi czy pojazdy ciężarowe
  • Wymiana uszkodzonych części w maszynach
  • Usuwanie awarii maszyn oraz analiza ich przyczyn
  • Przeprowadzanie okresowych przeglądów urządzeń i maszyn

Wymagania:

  • Konieczna znajomość:
    - mechaniki,
    - hydrauliki siłowej,
    - elektryki.
  • wykształcenie techniczne,
  • dobra znajomość elektromechaniki / hydrauliki siłowej,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych / hydraulicznych,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • mile widziane doświadczenie branżowe (mechanik pojazdów ciężarowych, serwisant podnośników koszowych czy serwisant wózków widłowych)
Oferujemy:
  • umowę o pracę z pakietem socjalnym,
  • stabilne zatrudnienie,
  • samochód służbowy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • szkolenia i możliwość zdobycia uprawnień konserwatora UDT.

Posiadamy doskonale wyposażony warsztat zlokalizowany w Warszawie oraz samochody serwisowe.

Dla osób spoza Warszawy zapewniamy zakwaterowanie.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 125898 ofert pracy. Sprawdź!