Monter profili aluminiowych, Belgia

Factory 600

Leuven

2016-12-01

Praca w Belgii dla monterów profili aluminiowych/ślusarzy. Profile służą jako elementy nośne konstrukcji maszyn oraz linii produkcyjnych.

Zakres obowiązków: cięcie profili aluminiowych, frezowanie profili na frezarce CNC, montaż profili za pomocą śrub.

Wymagania:

- doświadczenie w zakresie obróbki profili aluminiowych (np. przy produkcji okien);

- znajomość rysunku technicznego;

- znajomość języka angielskiego lub francuskiego, bądź niderlandzkiego;

- własny samochód.

Oferujemy:

- zatrudnienie na umowę o pracę z belgijskim pracodawcą;

- długoterminowy kontrakt;

- stawka 13 euro brutto/h;

- nadgodziny;

- dodatki do wynagrodzenia: trzynasta pensja oraz dodatek urlopowy;

- zasiłek rodzinny;

- kilometrówka;

- pełne belgijskie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne;

- zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę niedaleko miejsca pracy, koszt kwatery 70 euro/tydzień;

- zwrot kosztów za pierwszy dojazd do Belgii.

CV prosimy nadsyłać na email agencji zatrudnienia Factory 600: APLIKUJ