Pracownik utrzymania parkingu z orzeczeniem

Capital Work sp. z o.o

Nowy Dwór Mazowiecki

2016-12-01

Firma CapitalWork wspierająca zatrudnienie Osób Niepełnosprawnych, prowadzi aktualnie rekrutację na stanowisk: Pracownik utrzymania parkingu

Miejsce pracy: Modlin

Wymagania:

aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

zaangażowanie, dokładność, rzetelność

umiejętność obsługi ręcznych urządzeń spalinowych ( kosy spalinowe, odkurzacze, dmuchawy, piły łańcuchowe)

mile widziana znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego

Zakres obowiązków: dbanie o czystość na parkingu

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

atrakcyjny system premiowy,

terminowe wypłaty wynagrodzeń,

pracę w miłej atmosferze

Prosimy o przesłanie CV (max 2 strony) APLIKUJ z zamieszczoną klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”.

Uprzejmie prosimy o informację w CV na temat orzeczenia o stopniu niepełnosprawności.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102323 ofert pracy. Sprawdź!