Geodeta

Pośrednictwo Pracy SOCPOL

Swansea, Milton Keynes

2016-12-01

SOCPOL jest agencją pośrednictwa pracy ( cert. 5499) z wieloletnim doświadczeniem na rynku europejskim. Obecnie oferujemy pracę w zawodzie:

Geodeta

Miejsce pracy: Swansea, Milton Keynes

Zadania

- pomiary poziomu rzek, plaż, poziomy pływów

- weryfikacja danych lotniczych

- wprowadzanie danych do bazy w programie AutoCad

- analiza ryzyka powodziowego

– praca związana z częstymi wyjazdami poza miejsce zamieszkania,

Wymagane:

–min. 3 letnie doświadczenie

- umiejętność posługiwania się sprzętem GPS Leica

- znajomość programów Auto Cad 2D ( mile widziane 3D)

- znajomość j. angielskiego na poziomie min. B1/B2

- wykształcenie wyższe geodezyjno kartograficzne

Firma oferuje:

– umowę o pracę na angielskich warunkach

- służbowy samochód, laptop, telefon oraz niezbędny sprzęt, programy do pracy
– wynagrodzenie : 18000£/25000£ rocznie

– organizacja zakwaterowania

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV w j polskim z załączeniem klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)

oraz CV w języku angielskim z dobrze rozpisanym doświadczeniem zawodowym oraz umiejętnościami

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98296 ofert pracy. Sprawdź!