MONTER MEBLI KUCHENNYCH – praca na miesiąc z możliwością przedłużenia!

KS PERSONAL SERVICE

Lubeka

2016-12-01

Miejsce pracy: Lubeka

ZADANIA:

montaż mebli kuchennych u klienta

pomiary i pełna zabudowa kuchni

montaż podstawowego sprzętu AGD

MILE WIDZIANE:

doświadczenie w pracy przy zabudowie kuchennej (warunek konieczny)

dobra znajomość języka niemieckiego

zdolności manualne

umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego

prawo jazdy kat. B oraz C (w zależności od lokalizacji)

własny samochód

umiejętność szybkiego uczenia się

OFERTA:

wynagrodzenie: 90 € brutto / dzień + 44 € netto diety)

praca w nadgodzinach (dodatkowo płatne)

zakwaterowanie organizowane i opłacone przez pracodawcę – koszt potrącany z wynagrodzenia

niemiecka umowa o pracę z pełnym ubezpieczeniem (dodatki świąteczne, Kindergeld)

Jesteś zainteresowany pracą? Prześlij CV w języku polskim na adres:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)*

KS Personal Service – (wpis do rejestru Agencji Zatrudnienia nr 6621).