Mechanik maszyn i sprzętu rolniczego

Pośrednictwo Pracy SOCPOL

Szkocja

2016-12-01

Agencja Pracy SOCPOL (cert. 5499) dla współpracującego angielskiego pracodawcy poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy:Szkocja

Zadania

-montaż urządzeń i sprzętu rolniczego – diagnostyka i naprawa

– konserwacje

Wymagane:

– doświadczenie jako mechanik sprzętu rolniczego min. 1 rok

– znajomość j angielskiego na poziomie min. komunikatywnym

– prawo jazdy kat BE

– uprawnienia na wózek widłowy

Firma oferuje:

– umowa o prace na warunkach angielskich

– wynagrodzenie : 12 GBP/godz ( stawka początkowa )

– 40 godzin pracy w tygodniu ( możliwe nadgodziny)

– organizacja zakwaterowania

Zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV w j angielskim z dobrze rozpisanym doświadczeniem zawodowym

Prosimy o zawarcie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 rokuo ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102779 ofert pracy. Sprawdź!