Pracownik produkcji

NSG Group

Wrocław

2016-12-01

NSG Group, której częścią jest firma Pilkington IGP Sp. z o.o. to jeden z największych światowych producentów szkła i produktów szklanych dla budownictwa oraz motoryzacji. Na całym świecie zatrudniamy ok. 27 000 pracowników.

W Polsce firma Pilkington IGP Sp. z o.o. zajmuje się produkcją szkła na potrzeby budownictwa w 7 oddziałach zlokalizowanych w: Białymstoku, Bydgoszczy, Krakowie, Ostrołęce, Skierniewicach, Szczecinie i we Wrocławiu. W Warszawie znajduje się Centrala firmy.

W chwili obecnej do zakładu przetwarzającego szkło budowlane we Wrocławiu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

OPERATOR MASZYN PRZETWÓRSTWA SZKŁA

Nr ref. OMPS/WRO/11.16

Miejsce pracy: Wrocław

Ilość miejsc: 3

 (praca zmianowa)

Zadania:

  • Prace produkcyjne przy produkcji szyb
  • Obsługa linii produkcyjnej
  • Obsługa maszyn i urządzeń

Wymagamy

  • Zaangażowania, samodyscypliny oraz poważnego stosunku do wykonywanej pracy
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym, punktualności
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Nie wymagamy doświadczenia

Oferujemy

  • Zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premia miesięczna
  • Szkolenia niezbędne do bezpiecznego świadczenia pracy
  • Przydział pracy zgodny z zawartą umową o pracę oraz kartą zadań
  • Bezpieczne i higieniczne warunki pracy
  • Dofinansowanie do wczasów, wyjazdów turystycznych, wyprawek szkolnych dla dzieci
  • Bezpłatny udział w programach Prozdrowotnych
  • Możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego na Życie wraz z opieką medyczną
  • Możliwość przystąpienia do Kasy Zapomogowo Pożyczkowej
  • Możliwość uczestnictwa w wewnętrznych konkursach doskonalących warunki pracy

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie, zapraszamy Cię do złożenia aplikacji poprzez adres email lub osobiście na adres:

Pilkington IGP Sp. z o.o. Oddział w Wrocławiu

Ul. Góralska 16, 53-610 Wrocław

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dołączenie oświadczenia o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102834 ofert pracy. Sprawdź!