iOS Software Developer

rivet group Sp. z o. o. Sp. k

Warszawa

2016-12-01

Jeśli interesuje Cię:

  • Realizacja nowatorskich projektów dla ciekawych klientów w Polsce i za granicą
  • Wyjątkowa atmosfera pracy w zgranym i dobrze zorganizowanym zespole
  • Indywidualna ścieżka rozwoju kompetencji pod okiem mentora
  • Szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne, certyfikacja, udział w konferencjach
  • Samodzielność przy wykonywaniu zadań

Zapraszamy do aplikowania na stanowisko

Miejsce pracy: Warszawa

Start: 01.01.2017

Czas trwania projektu: 6 miesięcy (możliwość przedłużenia)

Twoimi zadaniami będą:

  • Kompleksowe tworzenie aplikacji IOS dla jednej z największych marek w Polsce
  • Praca z metodykami Agile
  • Kodowanie głównie w języku Swift (czasami w Objective-C)
  • Wykorzystywanie najnowszych technologii i praktyk
  • Tworzenie nowych funkcji

Żeby dobrze pełnić tę funkcję powinnaś/powinieneś posiadać:

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Praktyczną znajomość programowania aplikacji mobilnych na iOS
  • Znajomość wzorców oraz dobrych praktyk programowania
  • Dobrą znajomość frameworków Networking, Core Data oraz Push notifications
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji w architekturze client-server
  • Biegłość oraz doświadczenie z językami Objective-C/Swift
  • Znajomość języka angielkiego

Zgłoszenia prosimy kierować bezpośrednio przez stronę http://bit.ly/2feUsSG

Jednocześnie prosimy o zawarcie w swoim CV poniższej klauzuli, co pozwoli nam uruchomić proces rekrutacyjny.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę rivet group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie (adres: ul. Rybnicka 48, 02-432 Warszawa), w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych – w powyższych celach - innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z rivet group oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99553 ofert pracy. Sprawdź!