SPECJALISTA DS. REALIZACJI projektu unijnego w zakresie edukacji

NFDK

Poznań

2016-12-01

Miejsce pracy: Poznań

Projekt realizowany będzie z udziałem i na terenie kilkudziesięciu publicznych gimnazjów z zaangażowaniem nauczycieli, uczniów oraz organów prowadzących tych szkół. Kandydaci powinni mieć doświadczenie w środowisku oświatowym, rozumieć specyfikę działania szkół publicznych oraz deklarować chęć współpracy z organami prowadzącymi i dyrekcją szkół publicznych, nauczycielami, uczniami i ich rodzicami na rzecz podniesienia jakości kształcenia w regionie.

Zadania:

  • Realizacja projektu, w tym kontakty z organami prowadzącymi i dyrektorami szkół w zakresie ustalania i realizacji harmonogramu wsparcia w szkołach,  w szczególności z nauczycielami zaangażowanymi do realizacji zajęć wyrównawczych rozwojowych i kompensacyjnych dla uczniów, promocja projektu w szkołach oraz wśród uczniów i rodziców, monitorowanie i ewaluacja wsparcia realizowanego w szkołach
  • Sprawozdawczość, w tym aktualizacja SL2014 w zakresie wskaźników projektu i postępu rzeczowego projektu oraz zatrudnienia nauczycieli w szkołach do realizacji zajęć w ramach projektu
  • Współpraca z Zespołem Projektowym, w szczególności z Koordynatorem projektu oraz opiekunami naukowymi zadań projektu tym kontakty z Instytucjami samorządowymi wdrażającymi program w zakresie logistyki projektu

Wymagania:

  • Udokumentowane doświadczenie w realizacji projektów edukacyjnych z udziałem szkół publicznych lub doświadczenie zawodowe w systemie edukacji publicznej
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: zarządzanie oświatą, zarządzanie, pedagogiczne lub psychologiczne)
  • Czynne prawo jazdy kat. B i mobilność będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość aktualnych dokumentów: Wielkopolski Regionalny Program Operacyjny w zakresie priorytetów związanych z edukacją, znajomość ogólna prawa oświatowego oraz systemu SL2014 będzie dodatkowym atutem
  • Obsługa PowerPoint, Word, Excel w stopniu zaawansowanym.
  • Wysoki poziom zaangażowania w powierzone obowiązki, umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu, w tym współpracy z samorządami i szkołami publicznymi

Oferujemy:

  • pracę w wiodącej organizacji pozarządowej w dziedzinie edukacji
  • możliwość rozwoju zawodowego i mentoring naszych ekspertów

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego (dokumenty w formacie *.doc) na adres: APLIKUJ (z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”).

Oferta ważna do 2016-12-11

Oferta jest nieaktualna
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100014 ofert pracy. Sprawdź!