Technolog Wdrożeniowy (Piekarnia)

Look For Staff Pro

Warszawa

2016-12-01

Dla naszego Klienta – znanej firmy z branży piekarniczej – poszukujemy osoby na stanowisko:

Technolog Wdrożeniowy

Podstawowe obowiązki:

  • tworzenie i modyfikacja receptur nowych produktów

  • poszukiwanie nowych rozwiązań technologicznych

  • współudział we wszystkich stadiach powstawania produktów piekarniczych i cukierniczych

  • monitorowanie parametrów procesu produkcji

  • wypiek pokazowych i kontrolnych prób produktów

  • dbałość o standardy jakościowe (HACCP, ISO, BRC)

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (wyjazdy służbowe za granicę)

  • samodzielność i rzetelność przy wykonywaniu zadań

  • dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • mile widziana znajomość systemu SAP

Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat

  • atrakcyjne benefity pozapłacowe (opieka medyczna, pakiet socjalny, ubezpieczenie grupowe)

  • możliwość rozwoju zawodowego w obszarze technologii

Zainteresowane osoby proszę o przesyłanie CV za pośrednictwem przycisku APLIKUJ.