OKRĘCANIE POMIDORÓW - z doświadczeniem / IJsselmuiden, NL

GSU INTER-WORK

Ijsselmuiden

2016-12-01

Agencja GSU INTER-WORK (cert.nr. 10947)
poszukuje dla jednego ze swoich klientów, osób chętnych do pracy.

Okręcanie pomidorów

Miejsce pracy: IJsselmuiden (Holandia)

Data rozpoczęcia pracy: 2 tydz. stycznia 201

Opis stanowiska:
praca przy okręcaniu pomidorów (w prawą stronę, zgodnie z kierunkiem wskazówek zegara)

Wymagania:
- doświadczenie przy okręcaniu pomidorów – warunek konieczny
- przynajmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
- mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- legalną pracę u sprawdzonego pracodawcy
- atrakcyjne wynagrodzenie –   9,98 brutto / godz.(dla osób  powyżej 22 r. ż.)
- zakwaterowanie, ubezpieczenie oraz opiekę polskojęzycznego koordynatora na miejscu

UWAGA! Jeśli nie masz doświadczenia nie aplikuj na tę ofertę!

Osoby zainteresowane prosimy o rejestrację na:
gsuinter-work.pl/formularz-rejestracyjny/6 i nadesłanie CV w języku polskim i angielskim.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego (+48 790 368 373), mailowego (APLIKUJ) lub zadawanie pytań na czacie w prawym dolnym rogu naszej strony www (www.gsuinter-work.pl).

ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO DO KONTAKTU Z WYBRANYMI OSOBAMI

NIE GWARANTUJEMY WSPÓLNEGO WYJAZDU ANI ZAKWATEROWNIA DLA PAR

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102323 ofert pracy. Sprawdź!