Monter Słupów Elektrycznych

KS Service sp. z o.o.

Belgia, Jabbeke

2016-12-01

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

OBOWIĄZKI:
-demontaż starych, drewnianych słupów elektrycznych średniego napięcia oraz montaż nowych, betonowych słupów
-odłączanie starych i podłączanie nowych linii elektrycznych
-prowadzenie i obsługa samochodu z podnośnikiem
-prace pomocnicze powiązane z wyżej wymienionymi czynnościami

WYMAGANIA:
-doświadczenie na stanowisku elektryka lub wiedza z zakresu elektryki
-znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
-prawo jazdy kat. C (wymóg konieczny)
-umiejętność obsługi HDS, podnośników lub koparki będzie dodatkowym atutem
-brak lęku wysokości
-posiadanie własnego auta
-ubezpieczenie ZUS lub KRUS 30 dni przed wyjazdem

OFERUJEMY:
-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na polskich warunkach
-atrakcyjne wynagrodzenie - 14,27 EUR brutto/h z możliwością podwyżki
-nadgodziny płatne 150%
-pracę w systemie jednozmianowym
-zorganizowanie zakwaterowania
-oddelegowanie do pracy w Belgii
-opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: APLIKUJ lub o kontakt telefoniczny: 506561723

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102323 ofert pracy. Sprawdź!