PRACOWNIK SPRZĄTAJĄCY - oferta pracy tymczasowej

Lobo HR

Gdańsk

2016-12-01

Lobo HR to agencja doradztwa personalnego świadcząca najwyższej jakości usługi z zakresu Human Resources. W naszych działaniach wykorzystujemy nowoczesne i precyzyjne techniki, dzięki którym działania Lobo wyróżniają się szybkim tempem realizacji i skutecznością.

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

PRACOWNIK SPRZĄTAJĄCY

Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków

  • utrzymanie czystości na terenie wyznaczonych obszarów budynków biurowych oraz apartamentów,
  • usuwanie wszelkich nieczystości,
  • bieżące uzupełnianie środków czystości.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • samodzielne wykonywanie powierzonych obowiązków,
  • zaangażowanie,
  • chęci do pracy, skrupulatność.

Oferujemy

  • pracę od zaraz,
  • pracę 5 dni w tygodniu w godzinach: 12:00-20:00/ 10:00-14:00/ 17:00-20:00/ 17:00-21:00 (możliwość wyboru jednej zmiany),
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia z możliwością stałej współpracy,
  • terminową wypłatę wynagrodzeń,
  • niezbędne środki czystości,
  • miłą atmosferę w pracy.

Osoby zainteresowane powyższą propozycją uprzejmie prosimy o przesyłanie CV na adres e- mail: APLIKUJ z numerem referencyjnym SP/A/GDA.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na pozostawienie moich danych osobowych w bazie danych Lobo sp. z o. o. sp. k. oraz na przetwarzanie ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 O ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.

Ponadto zapraszamy na naszą witrynę pod adresem: www.lobohr.pl

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 7502

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99477 ofert pracy. Sprawdź!