Młodszy projektant elektroniki

JOBS

Sosnowiec

2016-12-01

Międzynarodowa korporacja BITRON POLAND SP. Z O.O.

producent podzespołów do sektora samochodowego i AGD z regionu Sosnowca w ramach rozszerzania swojej działalności poszukuje osoby na stanowisko:

Region wykonywanej pracy: Sosnowiec (śląskie)
Nr referencyjny: MPE/jobs.pl

Opis stanowiska:

  • Analizowanie dokumentów od klienta
  • Generowanie i utrzymywanie zestawień materiałowych (BOM)
  • Badanie i określanie nowych komponentów według potrzeb
  • Wykonanie projektu i edycja schematów (schematic capture)
  • Wspieranie PM (menadżera programu) od poziomu RFQ (zapytania ofertowego) do zwolnienia do produkcji)

Wymagania:

  • Elektronika (kierunek preferowany) lub kierunek równoważny
  • minimum 1 rok doświadczenia w projektowaniu elektroniki
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • rozwinięte umiejętności komunikacyjne w mowie i piśmie, w tym umiejętność utrzymywania kontaktów z różnymi interesariuszami;
  • umiejętność rozwiązywania problemów;
  • dbałość o szczegóły;
  • umiejętność pracy w zespole i pracy indywidualnej;
  • umiejętność pracy w napiętych terminach;
  • Duża wiedza na temat komponentów elektronicznych
  • Znajomość technologii/metod montażu obwodów drukowanych
  • Znajomość narzędzia do projektowania układów elektronicznych OrCAD Capture CIS

Oferujemy:

  • stabilną i ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • pracę pełną wyzwań
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • udział w międzynarodowych projektach, docelowo samodzielne prowadzenie projektów

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie ofert zawierających CV, list motywacyjny za pomocą Aplikuj teraz lub listownie Bitron Poland Sp. z o.o. ul. Jedności 46, 41-218 Sosnowiec w terminie 14 dni od daty ukazania się ogłoszenia.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102279 ofert pracy. Sprawdź!